O Firmie

MH Development Sp. Z o.o. stworzyła sklep internetowy www.majestichome.pl , który ma łączyć 2 płaszczyzny sprzedażowe, zarówno dla detalistów (sprzedaż B2C), jak i dla odbiorców hurtowych (B2B).

Sprzedaż B2B będzie skierowana do zróżnicowanych grup takich jak: architekci, branża hotelarska, developerzy, sklepy wyposażenia wnętrz, inwestycje, etc. Celem działalności jest rozwój zarówno na terytorium Polski, jak i poza granicami Państwa.

Jesteśmy w grupie kapitałowej powiązanych ze sobą firm, których doświadczenie liczy już od 1994 roku.

Posiadamy w swojej ofercie  towary takich producentów jak:

Lentex, Mercury Flooring, GrassTech, Friedola 1888, Beaulieu International Group, Farby Kabe, Aned, Sigma, Tarkett, Gamrat, Murexin.

Współpracujemy z podwykonawcami zapewniając im solidne doradztwo jak i konkurencyjne ceny produktów , które przeznaczone są do obiektów użyteczności publicznej gdzie charakteryzują się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi.

Znaczącym elementem działalności MH Development są innowacyjne produkty w postaci wykładzin panelowych i pozostałej oferty dywanów, wycieraczek itp oraz elementów zewnętrznej architektury ogrodowej.

Innowacyjna forma sprzedaży internetowej w połączeniu z portalem zrzeszającym firmy z wszystkich sektorów gospodarki powiązanych z tematem budowlanym, wykończeniowym i usługowym w tym zakresie, m. in. architektonicznym, hotelarskim, developerskim oraz wszystkimi innymi, którzy będą potencjalnymi hurtowymi odbiorcami.

Portal ma być klastrem przedsiębiorców, wymieniających się informacjami i danymi firm, które mogą pomóc w danym przedsięwzięciu.

Platforma ma być rozbudowana o kanały informacyjne, mówiące o nowościach rynkowych i najnowszych inwestycjach w całej Polsce.

Posiadamy własną bazę magazynową oraz nowoczesny tabor transportowy przewożący do 4 metrów długości rolki wykładzinowe.

Kontakt i dane firmy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl